Grupa Comtel
COMTEL Group to stale rozwijająca się firma, w branży AGD I RTV. Początek działalności przypadł na rok 1997, to wtedy nowo powstająca firma postawiła na hurtową dystrybucję sprzętu telekomunikacyjnego. Rozwijający się rynek telekomunikacyjny oraz zapotrzebowanie na kompleksową obsługę sprawił, że w naszej ofercie pojawiło się wiele nowych grup produktowych. W portfolio firmy pojawiła się cała gama produktów AGD I RTV. Postawione przed sobą cele oraz dbanie o wysoką jakość oferowanych produktów i atrakcyjną cenę, sprawiły że firma zdecydowała się także na wprowadzenie i dystrybucję na terenie naszego kraju marek i produktów, których do tej pory nie można było kupić w Polskich sklepach.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pozagwarancyjny na produkty w markach: Noveen, G3, Girmi, Trevi, Lauson, Minerva, których Comtel group jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski.

Nieustannie troszczymy się, aby wszystkie oferowane przez nas produkty były nowoczesne, funkcjonalne i bezpieczne dla klienta.
Zostań partnerem.
To się opłaca.
Dokonaj rejestracji profilu firmowego i uzyskaj dostęp do strefy partnera B2B.
Dziękujemy za zaufanie.
Miło Cię widzieć.
Kliknij w poniższy link, aby zalogować się do Strefy Partnera B2B
Szybki kontakt
Szczegółowe informacje w  sprawie dostępu do platformy B2B:

Tel. +48 14 68 63 790
Tel. mob. +48 796 696 694
e-mail: biuro@comtelgroup.pl