Nasze marki
Od 2011 roku firma wprowadza na rynek produkty we własnej marce NOVEEN. COMTEL Group jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę marek:

To odkrywanie nowoczesności i funkcjonalności w swojej przestrzeni. To produkty AGD i RTV stworzone z myślą o Tobie - człowieku ceniącym wysoką jakość, komfort i dobre samopoczucie własne oraz swoich bliskich. Firma świadoma jakości swoich produktów oferuje klientom bezpłatną, przedłużoną gwarancje do 30 miesięcy. Główne zalety marki to dopasowana oferta do potrzeb rynku pod względem produktu, ceny i jakości oferowanych produktów takich jak blendery, lunch box-y, podgrzewacze do wody, lampy owadobójcze i wiele innych.
Dystrybucja produktów we Włoszech i w Europie jest dowodem na solidność oraz perfekcyjność: oferujemy konsumentom szeroką gamę wydajnych technicznie i niezawodnych produktów o włoskim smaku typu piece do pizzy, elektryczne patelnie, piekarniki itp. W dobrej równowadze między wysoką jakością, dobrze zaprojektowanymi a przystępnymi cenami. Pamiętaj G3FERRARI to nie tylko włoska jakość, ale także WŁOSKI styl!
Marka została utworzona w 1976 roku. Od tego czasu firma oferuje bardzo profesjonalne oraz najwyższej jakości produkty dla swoich klientów takie jak gramofony , boomboxy, głośniki do karaoke itp. Stawiamy sobie za cel, aby nasze produkty były najwyższej jakości, pod względem jakości, wzornictwa i ceny. Gwałtowny postęp rynku skłonił nas, aby stale udoskonalać i oferować produkty najwyższej jakości i zaawansowane technologicznie, które są w stanie zaspokoić rosnące zapotrzebowanie naszych klientów.
Lider we Włoszech w dziedzinie drobnego sprzętu gospodarstwa domowego (żelazka, piekarniki elektryczne, maszyny do produkcji lodów, ekspresy do kawy, młynki do kawy, tostery) technologicznie awangardowy i doceniany przez opinię publiczną. Dzisiaj Girmi jest synonimem jakości i stylu dla domu i osobistej opieki, z innowacyjnymi propozycjami i produktami, które stają się bohaterami codziennego życia i przyczyniają się do poprawy naszego samopoczucia tak skutecznie, jak to możliwe.
Zostań partnerem.
To się opłaca.
Dokonaj rejestracji profilu firmowego i uzyskaj dostęp do strefy partnera B2B.
Dziękujemy za zaufanie.
Miło Cię widzieć.
Kliknij w poniższy link, aby zalogować się do Strefy Partnera B2B
Szybki kontakt
Szczegółowe informacje w  sprawie dostępu do platformy B2B:

Tel. +48 14 68 63 790
Tel. mob. +48 796 696 694
e-mail: biuro@comtelgroup.pl